Nasza szkoła regularnie bierze udział w konkursach organizowanych przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej przy Zakładzie Gospodarowania Odpadami Komunalnymi w Rzędowie. W tym roku konkurs odbył się w dwóch kategoriach: dla klas IV – VIII pod hasłem „Skarby ukryte w odpadach”, natomiast dla klas I – III pod hasłem” Dekoracja recyklingowa”  

W kategorii starszej zgłoszono 115 prac, z czego nagrodzono cztery; nagrodę główną oraz 3 wyróżnienia. Wśród wyróżnionych znalazła się wspaniała lampa, wykonana przez Tatianę Kukulską, uczennicę klasy VII a. 

W kategorii klas I-III   napłynęło 179 prac z 19 placówek oświatowych. Z naszej szkoły 14 prac wykonali uczniowie klasy Ia.  Komisja konkursowa była zaskoczona ilością prac, a także ich pomysłowością oraz kreatywnością. Nagrodziła 4 prace: nagroda główna i 3 wyróżnienia. Wśród nich znalazła się praca naszego ucznia z klasy Ia–  Antosia Czapli (piękny wazon z kwiatami). 
 

Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich uczestników konkursu, którzy wykonali prace.

Skip to content