Zabawa karnawałowa

 

Czwartkowy wieczór uczniowie naszej szkoły spędzili na zabawie karnawałowej, popularnie zwanej „Choinką”. Przygotowanie trwały już od rana.  By oddać atmosferę karnawału, udekorowano balonami  klasy i korytarze.

Zabawę poprowadził DJ Kamil Piekielniak – absolwent naszej szkoły. Uczniowie bawili się przy znanych, polskich i zagranicznych przebojach. Była belgijka, makarena, kaczuchy, tańce w parach i kółeczkach.  Nie zabrakło także tzw. pociągu, który przejechał korytarzami szkoły i zaprosił do zabawy tych, którzy się jeszcze „ociągali”.  Dobry humor dopisywał dzieciom, nauczycielom oraz rodzicom. O miejsca do odpoczynku i nabrania sił zadbali rodzice, którzy przygotowali w klasach dla swoich pociech poczęstunek.

 Tegoroczną zabawę będziemy długo wspominać, Tymczasem przed nami wyczekiwane ferie.

 

 

Skip to content