Ważne informacje
..::Wydarzenia::..
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Pacanowie
PROJEKTY
                            Sukces  naszych  uczniów  w konkursie
        Informujemy, że rozstrzygnięty został konkurs „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze", który polegał na przeprowadzeniu przez nauczycieli lekcji na temat bezpiecznego korzystania z Internetu oraz wykonaniu przez uczniów pracy plastycznej związanej z tematyką konkursu. Organizatorami Konkursu byli: ŚCDN, Urząd Marszałkowski, Komenda Policji w Kielcach, Kuratorium Oświaty. Patronat sprawował: Marszałek Województwa Świętokrzyskiego i Wojewoda.
        W pierwszym etapie konkursu uczestniczyło 1357 uczniów. Do drugiego etapu Komisja zakwalifikowała 68 prac.                                                                  Uroczyste wręczenie nagród  i wyróżnień odbyło się na Konferencji Podsumowującej 8 grudnia 2011 r. W Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.

W programie konferencji znalazły się takie punkty  jak:
Podsumowanie projektu.
Prezentacja najlepszych prac konkursowych.
Wręczenie nagród i wyróżnień autorom najlepszych prac.
„Wyruszamy razem w cyfrowy świat... Bezpiecznie!”  – prezentacja nowej akcji związanej z Dniem Bezpiecznego Internetu.
Pokazy taneczne w wykonaniu Klubu Tańca Towarzyskiego „Charleston”.
Wystawa najlepszych prac.

       Udział w konferencji wzięli również  nagrodzeni uczniowie z naszej szkoły wraz z opiekunami. I tak, w kategorii klas I – III SP wyróżnienie otrzymała Kumorek Magdalena i opiekun  Pani Barbara Tomalska. W kategorii klas IV – VI wyróżniono Anielkę Brodziak  oraz opiekuna Panią Irenę Rzepę. Nagrodzono również Szkołę im. Kornela Makuszyńskiego w Pacanowie za udział w programie i upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży  zasad bezpiecznego korzystania
z Internetu.
SP w Pacanowie
inter_chmurze
inter_chmurze (2)
inter_chmurze (3)
inter_chmurze (6)
inter_chmurze (7)
inter_chmurze (8)