Pandemia zabrała dzieciom młodszym już zbyt wiele radosnych chwil, dlatego tegoroczne ,,Mikołajki” postanowiliśmy świętować na wesoło i z rozmachem.

Najmłodsi  uczniowie spotkali się ze Świętym Mikołajem w ECB. Otrzymali prezenty i uczestniczyli w warsztatach kreatywnych ,, Zima w słoiku”. Emocje z tworzenia niepowtarzalnych kompozycji były ogromne.

Uczniów klasy drugiej po powrocie ze zdalnej edukacji czekała niespodzianka. Mikołaj zostawił dla nich piękne zaproszenia  na seans filmowy w kinie „Szkatułka” i słodkie upominki. Do kina wybrali się z ogromną ciekawością i w wyśmienitych nastrojach. Okazało się również, że film był bardzo ładny, a Mikołaj doskonale trafił w gust dzieci. W ECB spotkali  Koziołka Matołka, który chętnie pozował z nimi do pamiątkowego zdjęcia na tle zimowej dekoracji.

Uczniowie klasy III a i III b otrzymali listy od Św. Mikołaja, łakocie oraz praktyczne prezenty, które dostarczyły dzieciom wiele radości. Dopełnieniem tego wyjątkowego czasu ma być jeszcze wyjście do kina i klasowe kolędowanie.

Dziękujemy Św. Mikołajowi, Trójkom Klasowym – klas: I, II, IIIa, IIIb i wszystkim Rodzicom za osobiste zaangażowanie i pomoc w organizacji tego miłego dnia.

Skip to content