W tym roku szkolnym, podobnie jak w ubiegłym, uczniowie naszej szkoły mają możliwość uczestniczyć dalej w zajęciach, organizowanych w ramach projektu Nowoczesna Szkoła. Jednakże projekt, to nie tylko nauka, ale również miła zabawa i przygoda, co pokazują wyjazdy organizowane dla uczniów, którzy uczestniczą w projekcie.

W dniu 19.09.2019r. odbyła się kolejna już wycieczka, w której uczestniczyło 105 uczniów naszej szkoły. Tym razem odwiedziliśmy Bałtów. Atrakcji było mnóstwo i każdy wrócił zadowolony. Uczniowie odkrywali świat sprzed milionów lat w JuraParku, gdzie mogli zobaczyć ponad 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości. Poczuli się jak w baśni, odwiedzając Sabatówkę, a dziką przygodę wśród zwierząt przeżyli w Zwierzyńcu Bałtowskim. Poza tym mogli uczestniczyć w niezwykłej lekcji historii, która zaklęta jest w murach 50 zamków i pałaców w miniaturze. Na zakończenie “ulegli” iluzji spotkania z żywymi stworzeniami w głębinach morskich w Prehistorycznym Oceanarium.

I to się nazywa miłe rozpoczęcie nowego roku szkolnego

Archiwum wpisów w projekcie „Nowoczesna szkoła”

Zawieszenie zajęć w ramach projektu „Nowoczesna szkoła”

  Od dnia 12 marca w związku z zawieszeniem zajęć szkolnych zawieszona została również realizacja zajęć w ramach projektu "Nowoczesna szkoła" Archiwum wpisów w projekcie "Nowoczesna szkoła" Projekt „Nowoczesna szkoła” finansowany ze środków Unii Europejskiej w...

Nowoczesna Szkoła -semestr trzeci

Od września br. w naszej szkole, kontynuowany jest projekt "Nowoczesna Szkoła", w ramach którego odbywa się szereg zajęć rozwijających zainteresowania, dydaktyczno-wyrównawczych oraz terapeutycznych. Uczestniczy w nim 161 uczniów. Miesięcznie realizowane są 43 godziny...

Wyjazd edukacyjny

Dziś odbył się kolejny wyjazd edukacyjny w ramach projektu "Nowoczesna Szkoła". Tym razem byliśmy w Energetycznym Centrum Nauki w Kielcach.Archiwum wpisów w projekcie "Nowoczesna szkoła"Projekt „Nowoczesna szkoła” finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach...

Europe Code Week

W ramach Europe Code Week 2019, w całej Europie przez najbliższe dwa tygodnie odbywać się będą wydarzenia związane z promowaniem kodowania. W Polsce zgłoszono największą ich ilość z krajów Unii Europejskiej. W naszej placówce, w ramach tygodnia kodowania rozpoczął się...

Wycieczka do Bałtowa

W tym roku szkolnym, podobnie jak w ubiegłym, uczniowie naszej szkoły mają możliwość uczestniczyć dalej w zajęciach, organizowanych w ramach projektu Nowoczesna Szkoła. Jednakże projekt, to nie tylko nauka, ale również miła zabawa i przygoda, co pokazują wyjazdy...

Projekt „Nowoczesna szkoła” finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego.