W tym roku szkolnym, podobnie jak w ubiegłym, uczniowie naszej szkoły mają możliwość uczestniczyć dalej w zajęciach, organizowanych w ramach projektu Nowoczesna Szkoła. Jednakże projekt, to nie tylko nauka, ale również miła zabawa i przygoda, co pokazują wyjazdy organizowane dla uczniów, którzy uczestniczą w projekcie.

W dniu 19.09.2019r. odbyła się kolejna już wycieczka, w której uczestniczyło 105 uczniów naszej szkoły. Tym razem odwiedziliśmy Bałtów. Atrakcji było mnóstwo i każdy wrócił zadowolony. Uczniowie odkrywali świat sprzed milionów lat w JuraParku, gdzie mogli zobaczyć ponad 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości. Poczuli się jak w baśni, odwiedzając Sabatówkę, a dziką przygodę wśród zwierząt przeżyli w Zwierzyńcu Bałtowskim. Poza tym mogli uczestniczyć w niezwykłej lekcji historii, która zaklęta jest w murach 50 zamków i pałaców w miniaturze. Na zakończenie “ulegli” iluzji spotkania z żywymi stworzeniami w głębinach morskich w Prehistorycznym Oceanarium.

I to się nazywa miłe rozpoczęcie nowego roku szkolnego

Archiwum wpisów w projekcie „Nowoczesna szkoła”

Europe Code Week

W ramach Europe Code Week 2019, w całej Europie przez najbliższe dwa tygodnie odbywać się będą wydarzenia związane z promowaniem kodowania. W Polsce zgłoszono największą ich ilość z krajów Unii Europejskiej. W naszej placówce, w ramach tygodnia kodowania rozpoczął się...

Wycieczka do Bałtowa

W tym roku szkolnym, podobnie jak w ubiegłym, uczniowie naszej szkoły mają możliwość uczestniczyć dalej w zajęciach, organizowanych w ramach projektu Nowoczesna Szkoła. Jednakże projekt, to nie tylko nauka, ale również miła zabawa i przygoda, co pokazują wyjazdy...

Harmonogram zajęć realizowanych w ramach projektu „ Nowoczesna szkoła” w I sem. 2019/20

Harmonogram zajęć realizowanych w ramach projektu „ Nowoczesna szkoła” Iwona Zych - Żak Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego w klasach VII ab Wtorek – godz. 7.25 – 8.10 Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego w klasach VI ab Czwartek...

O projekcie „Nowoczesna Szkoła”

Artykuły prasowe z informacjami o realizacji  projektu "Nowoczesna Szkoła " opublikowane zostały na: Portalu informacyjnym (www.pacanow.online) http://pacanow.online/nowoczesna-szkola-2/ http://pacanow.online/przyszlosc-pacanowa/...

Nowoczesna Szkoła

Od listopada ub. roku Szkoła Podstawowa w Pacanowie realizuje projekt “Nowoczesna szkoła” finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego. Dzięki temu możliwe było doposażenie szkolnych pracowni m.in. w...

Projekt „Nowoczesna szkoła” finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego.