Harmonogram zajęć realizowanych w ramach projektu „ Nowoczesna szkoła”
Iwona Zych – Żak
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego w klasach VII ab
Wtorek – godz. 7.25 – 8.10
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego w klasach VI ab
Czwartek – godz. 7.25 – 8.10
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego w klasach V ab
Piątek – godz. 7.25 – 8.10
Sylwia Woźniczka
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego w klasach VIII ab
Czwartek – godz. 7.25 – 8.10
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego w klasach VI ab
Piątek – godz. 7.25 – 8.10
Zajęcia rozwijające z języka angielskiego w klasie IV a
Poniedziałek – godz. 7.25 – 8.10
Zajęcia rozwijające z języka angielskiego w klasach VII ab
Wtorek – godz. 7.25 -8.10
Teresa Kseń
Zajęcia rozwijające z przyrody – klasa V b, VI b
Piątek – 13.00 – 13.45 , 13.55 – 14.40
Anna Jaworska
Zajęcia rozwijające z przyrody – klasa VII ab, VIII ab
Sobota – 8.00 – 8.45, 8.55 – 9.40
Marta Golonka
zajęcia rozwijające z przyrody – klasa V a, VI a
Wtorek – 13.55 – 14.40
Czwartek – 7.25 – 8.10
Katarzyna Kopeć
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki w klasach V ab
Wtorek – 13.55 – 14.40
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki w klasie VIII a
Środa – 7.25 – 8.10
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki w klasie VIII b
Piątek – 7.25 – 8.10
Zajęcia rozwijające z matematyki w klasach V ab
Czwartek – 13.00 – 13.45
Justyna Gumuła
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki w klasach VII ab
Wtorek – godz. 7.25 – 8.10
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki w klasie IV a
Piątek – godz. 13.00 – 13.45
Zajęcia rozwijające z matematyki w klasach VI ab
Wtorek – godz. 7.25 – 8.10
Sławomir Cudny
Zajęcia rozwijające z informatyki/robotyki w klasach VII ab
Sobota – godz.8.15 – 9.00, 9.15 – 10.00
Zajęcia rozwijające z informatyki/ robotyki w klasach IV ab, V ab
Sobota – godz. 10.15 – 11.00, 11.15 – 12.00
Zajęcia rozwijające z informatyki/ informatyki w klasach V ab, VI ab
sobota – godz. 12.15 – 13.00, 13.15 – 14.00
Katarzyna Cudna
Terapia pedagogiczna w klasie IV a
Środa – godz. 7.25 – 8.10
Terapia pedagogiczna w klasie VII b
Piątek – godz. 7.25 – 8.10
Edyta Świąder
Terapia pedagogiczna w klasach V ab
Wtorek – godz. 13.00 – 13.45
Terapia Pedagogiczna w klasie VI b
Czwartek – godz. 7.25 – 8.10
Jolanta Legawiec
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne w klasie VII b
Poniedziałek – godz. 7.25 – 8.10
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne w klasie VI a
Środa – godz. 7.25 – 8.10
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne w klasie VI b
Środa – godz. 13.55 – 14.40
Barbara Kondek
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne w klasie V b
Wtorek – godz. 7.25 – 8.10
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne w klasie V a
Czwartek – godz. 7.25 – 8.18
Dorota Sosin
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne w klasie III a
Środa – godz. 11.55 – 12.40
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne w klasie II a
Czwartek – godz. 13.00 – 13.45
Dorota Sosin
Zajęcia stymulujące rozwój poznawczy w klasie III a
Poniedziałek – godz.11.55 – 12.40, 13.00 – 13.45
Anita Mazur
Terapia logopedyczna
Poniedziałek – godz. 11.55 – 12.40, 13.00 – 13.45, 13.55 – 14.40, 14.40 – 15.25.
Wtorek – godz. 13.55 – 14.40
Środa – godz. 8.15 – 9.00, 11.55 – 12.40, 13.00 – 13.45
Piątek – godz. 11.55 – 12.40, 13.00 – 13.45
Małgorzata Król
Rewalidacja
Wtorek – godz. 11.55 – 12.40 ( 2 razy w miesiącu)
Marta Golonka
Rewalidacja
Piątek – godz. 7.25 – 8.10 ( 2 razy w miesiącu)
Piątek – godz. 13.55 – 14.40 ( 2 razy w miesiącu)
Wiesława Ptak
Integracja sensoryczna
Wtorek – godz. 8.15 – 9.00, 13.00 – 13.45, 13.55 – 12.40
Środa – godz. 7.15 – 8.00, 11.55 – 12.40
Czwartek – godz. 7.15 – 8.00, 8.15 – 9.00, 11.00 – 11.45, 13.00 – 13.45
Piątek – godz. 13.00 – 13.45
Stanisław Stańczyk
Terapia biofeedback – treningi ustalane indywidualnie
Archiwum wpisów w projekcie „Nowoczesna szkoła”
Projekt „Nowoczesna szkoła” finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego.