Harmonogram zajęć realizowanych w ramach projektu „ Nowoczesna szkoła”

Iwona Zych – Żak

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego w klasach VII ab

Wtorek – godz. 7.25 – 8.10

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego w klasach VI ab

Czwartek – godz. 7.25 – 8.10

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego w klasach V ab

Piątek – godz. 7.25 – 8.10

Sylwia Woźniczka

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego w klasach VIII ab

Czwartek – godz. 7.25 – 8.10

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego w klasach VI ab

Piątek – godz. 7.25 – 8.10

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego w klasie IV a

Poniedziałek – godz. 7.25 – 8.10

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego w klasach VII ab

Wtorek – godz. 7.25 -8.10

Teresa Kseń

Zajęcia rozwijające z przyrody – klasa V b, VI b

Piątek – 13.00 – 13.45 , 13.55 – 14.40

Anna Jaworska

Zajęcia rozwijające z przyrody – klasa VII ab, VIII ab

Sobota – 8.00 – 8.45, 8.55 – 9.40

Marta Golonka

zajęcia rozwijające z przyrody – klasa V a, VI a

Wtorek – 13.55 – 14.40

Czwartek – 7.25 – 8.10

Katarzyna Kopeć

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki w klasach V ab

Wtorek – 13.55 – 14.40

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki w klasie VIII a

Środa – 7.25 – 8.10

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki w klasie VIII b

Piątek – 7.25 – 8.10

Zajęcia rozwijające z matematyki w klasach V ab

Czwartek – 13.00 – 13.45

Justyna Gumuła

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki w klasach VII ab

Wtorek – godz. 7.25 – 8.10

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki w klasie IV a

Piątek – godz. 13.00 – 13.45

Zajęcia rozwijające z matematyki w klasach VI ab

Wtorek – godz. 7.25 – 8.10

Sławomir Cudny

Zajęcia rozwijające z informatyki/robotyki w klasach VII ab

Sobota – godz.8.15 – 9.00, 9.15 – 10.00

Zajęcia rozwijające z informatyki/ robotyki w klasach IV ab, V ab

Sobota – godz. 10.15 – 11.00, 11.15 – 12.00

Zajęcia rozwijające z informatyki/ informatyki w klasach V ab, VI ab

sobota – godz. 12.15 – 13.00, 13.15 – 14.00

Katarzyna Cudna

Terapia pedagogiczna w klasie IV a

Środa – godz. 7.25 – 8.10

Terapia pedagogiczna w klasie VII b

Piątek – godz. 7.25 – 8.10

Edyta Świąder

Terapia pedagogiczna w klasach V ab

Wtorek – godz. 13.00 – 13.45

Terapia Pedagogiczna w klasie VI b

Czwartek – godz. 7.25 – 8.10

Jolanta Legawiec

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne w klasie VII b

Poniedziałek – godz. 7.25 – 8.10

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne w klasie VI a

Środa godz. 7.25 – 8.10

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne w klasie VI b

Środa – godz. 13.55 – 14.40

Barbara Kondek

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne w klasie V b

Wtorek – godz. 7.25 – 8.10

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne w klasie V a

Czwartek – godz. 7.25 – 8.18

Dorota Sosin

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne w klasie III a

Środa – godz. 11.55 – 12.40

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne w klasie II a

Czwartek – godz. 13.00 – 13.45

Dorota Sosin

Zajęcia stymulujące rozwój poznawczy w klasie III a

Poniedziałek – godz.11.55 – 12.40, 13.00 – 13.45

Anita Mazur

Terapia logopedyczna

Poniedziałek – godz. 11.55 – 12.40, 13.00 – 13.45, 13.55 – 14.40, 14.40 – 15.25.

Wtorek – godz. 13.55 – 14.40

Środa – godz. 8.15 – 9.00, 11.55 – 12.40, 13.00 – 13.45

Piątek – godz. 11.55 – 12.40, 13.00 – 13.45

Małgorzata Król

Rewalidacja

Wtorek – godz. 11.55 – 12.40 ( 2 razy w miesiącu)

Marta Golonka

Rewalidacja

Piątek – godz. 7.25 – 8.10 ( 2 razy w miesiącu)

Piątek – godz. 13.55 – 14.40 ( 2 razy w miesiącu)

Wiesława Ptak

Integracja sensoryczna

Wtorek – godz. 8.15 – 9.00, 13.00 – 13.45, 13.55 – 12.40

Środa – godz. 7.15 – 8.00, 11.55 – 12.40

Czwartek – godz. 7.15 – 8.00, 8.15 – 9.00, 11.00 – 11.45, 13.00 – 13.45

Piątek – godz. 13.00 – 13.45

Stanisław Stańczyk

Terapia biofeedback – treningi ustalane indywidualnie

Archiwum wpisów w projekcie „Nowoczesna szkoła”

Wyjazd edukacyjny

Dziś odbył się kolejny wyjazd edukacyjny w ramach projektu "Nowoczesna Szkoła". Tym razem byliśmy w Energetycznym Centrum Nauki w Kielcach.Archiwum wpisów w projekcie "Nowoczesna szkoła"Projekt „Nowoczesna szkoła” finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach...

Europe Code Week

W ramach Europe Code Week 2019, w całej Europie przez najbliższe dwa tygodnie odbywać się będą wydarzenia związane z promowaniem kodowania. W Polsce zgłoszono największą ich ilość z krajów Unii Europejskiej. W naszej placówce, w ramach tygodnia kodowania rozpoczął się...

Wycieczka do Bałtowa

W tym roku szkolnym, podobnie jak w ubiegłym, uczniowie naszej szkoły mają możliwość uczestniczyć dalej w zajęciach, organizowanych w ramach projektu Nowoczesna Szkoła. Jednakże projekt, to nie tylko nauka, ale również miła zabawa i przygoda, co pokazują wyjazdy...

Harmonogram zajęć realizowanych w ramach projektu „ Nowoczesna szkoła” w I sem. 2019/20

Harmonogram zajęć realizowanych w ramach projektu „ Nowoczesna szkoła” Iwona Zych - Żak Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego w klasach VII ab Wtorek – godz. 7.25 – 8.10 Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego w klasach VI ab Czwartek...

O projekcie „Nowoczesna Szkoła”

Artykuły prasowe z informacjami o realizacji  projektu "Nowoczesna Szkoła " opublikowane zostały na: Portalu informacyjnym (www.pacanow.online) http://pacanow.online/nowoczesna-szkola-2/ http://pacanow.online/przyszlosc-pacanowa/...

Projekt „Nowoczesna szkoła” finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego.